Szukam pomysłu na podzielenie powierzchni w biurze

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam pomysłu na podzielenie powierzchni w biurze

Postautor: podrygalapawel » 24 maja 2016, 13:09

Cześć. Mam znaczne pomieszczenie biurowe , które nie ma ścianek działowych. Z tej przestrzeni muszę zrobić kilka pokoi oraz stanowiska pracy dla pracowników. Jedyne co przychodzi mi do głowy to ścianki z karton gipsu. Natomiast takie rozwiązanie jest mało eleganckie i wizualnie bardzo zmniejsza powierzchnię biura.

podobne tematy:

Nowoczesny i bezpieczny wygląd biura

Każdy poznał powiedzenie: jak cię spostrzegają w taki sposób cię opisują, dlatego warto mieć to na uwadze w trakcie projektowania wizerunku posiadanego biura. Drugie istotne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży też wkomponowuje się do określenia charakteru naszego biura.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Sporo osób doskonale zna te porzekadła, mimo to nie korzysta z ich mądrości. Wystrój biura jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych a, także wystroju wnętrz nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, tak, więc należy zadbać o wykończenie posiadanego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Także ważną kwestią jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu trzeba wybrać odpowiedni system alarmowy a, także kamery przemysłowe. Alarm w firmie będzie zabezpieczał nasze mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno projekt zabezpieczeń: kamery i alarm a, także meble do biura powinny być wykonane przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, unikniemy niemiłych niespodzianek a, także zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy pracownicze, lady do recepcji a, także kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest wybranie odpowiedniego wykonawcy a, także odpowiednich mebli pracowniczych. Meble gabinetowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Efektywność pracowników jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona wyższa, tym są niższe koszty pracy, a co za tym idzie pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym aspektem jest kolorystyka lokalu a, także koncepcja przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny być zamontowane w firmie z branży IT, która buduje strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując projekt wizualny firmy powinna być tożsama z jej profilem działalności. Aranżacje wnętrz a, także meble gabinetowe powinny uwypuklać charakter działalności. Tego typu podejście do wystroju wnętrza sprawi, iż wizytujący nas kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, iż dostaną usługę na wysokim poziomie.
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Szukam pomysłu na podzielenie powierzchni w biurze

Postautor: maxkolonko » 24 maja 2016, 13:27

Cześć. Nie spotkałeś się z meblowymi ściankami szklanymi: http://jfm-furniture.pl/meblowe-scianki-szklane ? Jest to rozwiązanie dedykowane do takich pomieszczeń biurowych jak piszesz. Ich głównym założeniem jest tworzenie pomieszczeń i gustownych przegród między miejscami pracy. Ważną zaletą jest możliwość ich złożenia w razie potrzeb. Jeśli każdego dnia nie potrzebujesz pomieszczenia do narad to możesz tak zamontować ścianki szklane aby w razie potrzeby oddzielały wyznaczony obszar w biurze. Codziennie w tym miejscu mogą być miejsca pracy dla Twoich pracowników. Tu masz przykład takiego rozwiązania: Obrazek

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość