W jaki sposób można zareklamować tego rodzaju produkty?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

W jaki sposób można zareklamować tego rodzaju produkty?

Postautor: henryk1965 » 09 cze 2016, 12:59

Witam, przeczytałem wiele wpisów dotyczących promocji firm w Internecie. Większość przedstawionych metod jest bardzo skuteczna. Problem pojawia się w momencie, gdy produkt jest mało popularny i rzadko kupowany przez potencjalnego klienta. Tak właśnie jest z platformami dla osób niepełnosprawnych https://jagody-acai.com.pl/2021/07/30/tani-ortodonta-warszawa-jakiego-mozecie-polecic , na które zapotrzebowanie jest znikome. Przeważnie są one zamawiane przez instytucje państwowe. Lecz tu z kolei pojawia się problem z zamówieniami publicznymi. Natomiast my jesteśmy zainteresowani rynkiem prywatnym: pensjonaty, itp. Na tą chwilę wykupiliśmy reklamy w radiu, lecz odzew jest praktycznie zerowy. Czy macie jakieś pomysły, jak można pozyskać potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

Nowoczesny i przestronny wygląd firmy

Każdy zna frazes: jak cię spostrzegają w taki sposób cię opisują, dlatego należy mieć to na uwadze podczas projektowania wizerunku naszego biura. Inne ważne porzekadło: promocja jest dźwignią handlu także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego biura.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Dużo ludzi z pewnością zna te porzekadła, lecz nie korzysta z ich przesłania. Wygląd biura jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych a, także wyglądzie wnętrz nasi kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, dlatego należy zadbać o wystrój posiadanego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Bardzo istotną kwestią jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu należy wybrać odpowiedni system alarmowy a, także kamery przemysłowe. System alarmowy w biurze będzie zabezpieczał posiadane mienie podczas naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat zabezpieczeń: system monitoringu i alarm a, także meble biurowe powinny być wykonane przed zleceniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek a, także zbędnego kłucia w ścianach.


Mając już szkic zagospodarowania biura w zabudowy biurowe, lady do recepcji a, także kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Ważną sprawą jest dobór rzetelnego fachowca a, także odpowiednich mebli pracowniczych. Meble biurowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Wydajność osób zatrudnionych jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym wydajność jest wyższa, tym są mniejsze koszty pracy, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość istotnym elementem jest kolorystyka biura a, także koncepcja przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności firmy. Inne meble pracownicze powinny być zastosowane w firmie informatycznej, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada winna cechować się spokojnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując projekt wizualny firmy winna być zgodna z jej profilem działalności. Wystrój wnętrz a, także meble biurowe powinny uwypuklać charakter działalności. Takie podejście do aranżacji wnętrza sprawi, że odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W jaki sposób można promować tego rodzaju produkty?

Postautor: krzysiekfila » 09 cze 2016, 13:06

Cześć. Masz rację, że z tego typu towarami jest problem. Od dawna zarabiam na reklamie stron w wyszukiwarkach i jeszcze nie miałem okazji pozycjonować strony na hasło: platformy dla osób niepełnosprawnych. To mówi samo za siebie o małym rozmiarze tego rynku. Doradzam większość finansów przeznaczyć na promocję w Internecie. Dla waszej firmy najlepsze będzie pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce na słowo kluczowe: platforma dla osób niepełnosprawnych oraz pokrewne. Dodatkowo poświęciłbym pieniądze na marketing szeptany. Promocję w radiu bym raczej odpuścił. Od lat nie daje już efektu.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości