Czemu witryna internetowa mojej konkurencji jest wyżej w wynikach wyszukiwarki?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Czemu witryna internetowa mojej konkurencji jest wyżej w wynikach wyszukiwarki?

Postautor: podrygalapawel » 09 cze 2016, 13:14

Cześć, od pewnego czasu pozycjonuje swoją stronę na słowo kluczowe: dekarz Kielce. Początkowo strona ładnie szła do góry, aż stanęła na drugiej podstronie rezultatów. Zdobywam regularnie odnośniki do mojej strony. Także ilość tekstu i podstron u mnie jest zbliżona ze stronami internetowymi na 1-szej stronie. Lecz od dwóch miesięcy moja strona WWW nie ruszyła się o jedno miejsce ku górze. Spostrzegłem, że inne firmy dodają swoje strony do takich baz: https://turystyka4you.pl/2022/06/19/hotel-radom-gdzie-sie-wybrac-aby-wypoczac-natomiast-nie-zaplacic-zbyt-duzo - czy to pomaga w osiągnięciu określonych pozycji? Przecież znajduje się tam sporo innych linków wychodzących. W mojej opinii tego rodzaju linki mają znikomą wartość dla docelowej strony?

podobne tematy:

Klimatyczny i przestronny wygląd biura

Każdy słyszał maksymę: jak cię spostrzegają tak cię opisują, tak, więc powinno się mieć to na uwadze w trakcie projektowania wyglądu posiadanego biura. Drugie ważne powiedzenie: promocja jest dźwignią handlu idealnie pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Wiele osób z pewnością zna te przysłowia, lecz nie wykorzystuje ich przesłania. Wygląd lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych oraz wyglądzie wnętrz nasi klienci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, a, więc warto zadbać o aranżację posiadanego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Bardzo istotną kwestią jest zabezpieczenie naszej firmy. W tym miejscu powinno się wybrać dobry system alarmowy oraz kamery przemysłowe. System alarmowy w biurze będzie zabezpieczał nasze mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat zabezpieczeń: system monitoringu i alarm oraz meble pracownicze powinny być wykonane przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy przykrych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w meble biurowe, lady recepcyjne oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Kluczową sprawą jest znalezienie odpowiedniego fachowca oraz właściwych mebli gabinetowych. Meble pracownicze, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą charakteryzować się ergonomią. Efektywność pracy jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty pracy, a co się z tym wiąże pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość ważnym aspektem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny zostać zamontowane w firmie informatycznej, która tworzy strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze obrachunkowym czy kancelarii prawnej - lada winna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy winna być zgodna z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble gabinetowe powinny podkreślać charakter działalności. Tego typu podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, iż odwiedzający nas klienci od samego progu poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, iż dostaną usługę na wysokim poziomie.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego strona mojej konkurencji jest wyżej w wynikach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 09 cze 2016, 13:17

Cześć. Z tego co piszesz to nie robisz wszystkiego co konkurencyjne strony WWW z twojej branży. Możesz tworzyć dziennie wiele odnośników, które będą niewidoczne dla wyszukiwarki. Kolejna kwestia to jakość tych odnośników. Z jakich miejsc je pozyskujesz? Jeśli są to zaspamowane katalogi lub blogi niskiej jakości to tylko sobie szkodzisz - efekt będzie odwrotny. Wspomniałeś też, że pozostałe firmy dodają odnośniki do portali ogłoszeniowych. Ty tego nie czynisz i jest to spory błąd. Takie linki są przydatne. Nawet aby zdywersyfikować profil odnośników do docelowej strony. Bez adresu pozycjonowanej witryny nie wiele jestem wstanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości