Jak inne firmy to robią?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Kilka miesięcy temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, natomiast sporo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast budowanie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie WWW. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Ale nie widać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

Klimatyczny i bezpieczny wygląd firmy

Każdy poznał maksymę: jak cię spostrzegają w taki sposób cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze w trakcie projektowania wizerunku naszej firmy. Inne ważne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Dużo ludzi doskonale zna te porzekadła, mimo to nie korzysta z ich przesłania. Wygląd firmy jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wyglądzie wnętrz nasi kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, tak, więc warto zadbać o wystrój naszego lokalu firmowego już na etapie projektowym. Równie kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu trzeba wybrać dobry system alarmowy oraz kamery monitoringu. System alarmowy w firmie będzie chronił nasze mienie podczas naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: system monitoringu , alarm oraz meble pracownicze winny być wykonane przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już projekt zagospodarowania biura w zabudowy gabinetowe, lady do recepcji oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Kluczową sprawą jest wybranie rzetelnego fachowca oraz odpowiednich mebli pracowniczych. Meble biurowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Efektywność ludzi jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty pracy, a co za tym idzie większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz myśl przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności firmy. Inne meble biurowe powinny być zastosowane w firmie informatycznej, która tworzy strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada winna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując projekt wizualny firmy winna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble gabinetowe winny podkreślać charakter działalności. podejście do wystroju wnętrza sprawi, iż wizytujący naszą firmę kontrahenci od samego progu poczują klimat firmy i będą mieli pewność, iż otrzymają usługę na wysokim poziomie.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest odpowiednim źródłem informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób pozyskuje wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla firmy. Tak, więc będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Na pewno tylko treścią nie wypozycjonujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne strony mają ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich pozyskiwać o wiele więcej. Jest sporo serwisów gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości