Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Cześć. Posiadam duży kłopot z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona działa nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe zakładki. Kiedyś na frazę dentysta Radom była w czołówce wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co mogę uczynić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, malej również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

Ciekawy i bezpieczny wygląd firmy

Każdy poznał frazes: jak cię widzą w taki sposób cię piszą, dlatego trzeba mieć to na uwadze w trakcie projektowania wizerunku naszej firmy. Inne istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu również pasuje do określenia charakteru naszego biura.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Sporo osób z pewnością zna te porzekadła, natomiast nie korzysta z ich przesłania. Wystrój biura jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wyglądzie wnętrz nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, tak, więc należy zadbać o aranżację posiadanego lokalu firmowego już na etapie projektowym. Też kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu trzeba wybrać właściwy system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w biurze będzie zabezpieczał posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat zabezpieczeń: system monitoringu i alarm oraz meble do biura winny być wykonane przed zleceniem robót wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Mając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy gabinetowe, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do robót wykończeniowych. Kluczową kwestią jest znalezienie odpowiedniego wykonawcy oraz właściwych mebli biurowych. Meble biurowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co za tym idzie pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz myśl przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny być zastosowane w firmie z branży IT, która projektuje strony WWW, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może być futurystyczna. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują aranżacja firmy winna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, że odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i przekazywały dużą moc domenie. Stąd wysokie pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje odnośniki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz także próbować samemu pozycjonować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba mieć dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości