Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam sporo pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy ciężko będzie wypozycjonować stronę internetową na frazy tego typu: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki okres potrzebuje firma pozycjonująca na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie szukam oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

Ciekawy i bezpieczny wygląd lokalu biurowego

Każdy zna powiedzenie: jak cię spostrzegają tak cię piszą, tak, więc warto mieć to na uwadze na etapie planowania wyglądu posiadanego biura. Kolejne ważne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży także pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Sporo ludzi doskonale zna te porzekadła, ale nie korzysta z ich przesłania. Wystrój biura jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wystroju pomieszczeń biurowych potencjalni kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, tak, więc warto zadbać o aranżację posiadanego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Także istotną rzeczą jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu trzeba wybrać dobry system alarmowy oraz kamery monitoringu. Alarm w biurze będzie chronił nasze mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: kamery i alarm oraz meble pracownicze powinny być przygotowane przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie przykrych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już schemat zagospodarowania lokalu biurowego w meble gabinetowe, lady do recepcji oraz kamery monitoringu powiązane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest dobór rzetelnego fachowca oraz odpowiednich mebli gabinetowych. Zabudowy meblowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Wydajność osób zatrudnionych jest bardzo ważnym elementem w każdym biurze. Czym wydajność jest lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co za tym idzie większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności firmy. Inne meble biurowe powinny być zamontowane w firmie informatycznej, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może być futurystyczna. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Reasumują projekt wizualny firmy winna być tożsama z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz oraz meble biurowe powinny uwypuklać charakter funkcjonowania firmy. podejście do wystroju wnętrza spowoduje, że odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują klimat firmy i będą mieli pewność, że dostaną usługę na najwyższym poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich osób, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypozycjonować stronę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia agencji SEO, która podejmie się promocji strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jak chodzi o trudność to są to ciężkie frazy. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości