Jak promować skutecznie stronę na takie hasła?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak promować skutecznie stronę na takie hasła?

Postautor: mariusznowak » 20 lip 2016, 11:37

Dzień dobry. Rozpoczynam swoją przygodę z pozycjonowaniem i chciałbym poradzić się was w paru kwestiach. Pierwsza z nich to wycena haseł do pozycjonowania. W jaki sposób dokonujecie wyceny tego rodzaju słowa kluczowego: Möbel im Fitnessstudio - czy korzystacie z jakiś skryptów, które pomagają w wycenie? Następne pytanie jest związane z czasem jaki jest niezbędny na wypromowanie tego typu haseł w wyszukiwarce. Najważniejsze pytanie wiąże się z odnośnikami. W Internecie sporo pisze się o szkodliwości odnośników. W jaki sposób odróżnić odnośniki dobrej jakości, od tych które mogą nam potencjalnie szkodzić. Czy są jakieś programy, które są w stanie wspomóc analizę?

podobne tematy:

Nowoczesny i przestronny wygląd biura

Każdy słyszał maksymę: jak cię spostrzegają tak cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze w trakcie planowania wyglądu posiadanego biura. Następne ważne powiedzenie: promocja jest dźwignią sprzedaży też wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Sporo ludzi z pewnością zna te przysłowia, lecz nie korzysta z ich mądrości. Postrzeganie biura jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wystroju pomieszczeń biurowych nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, tak, więc warto zadbać o aranżację naszego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Też ważną rzeczą jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu powinno się wybrać dobry system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w biurze będzie zabezpieczał posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą naszych pracowników.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: kamery i alarm oraz meble pracownicze powinny być zrobione przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Mając już projekt zagospodarowania lokalu biurowego w meble gabinetowe, lady do recepcji oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest znalezienie odpowiedniego wykonawcy oraz odpowiednich mebli pracowniczych. Meble pracownicze, które są stosowane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Efektywność pracowników jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona lepsza, tym są mniejsze koszty pracy, a co się z tym wiąże większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość istotnym elementem jest kolorystyka biura oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble gabinetowe powinny zostać zamontowane w firmie z branży IT, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy powinna być zgodna z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe powinny uwypuklać charakter działalności. Tego typu podejście do wystroju wnętrza spowoduje, że odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego progu poczują klimat firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że dostaną usługę na najwyższym poziomie.
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

W jaki sposób promować skutecznie stronę na taką frazę?

Postautor: podrygalapawel » 20 lip 2016, 11:51

Witam kolegę pozycjonera. Jak chodzi o wycenę słów kluczowych to sprawa nie jest taka prosta. Nie ma softu, które wykona to za ciebie. Kiedyś była taka zasada, że cena frazy to 10% prognozowanego, miesięcznego budżetu z kampanii płatnej w wyszukiwarce. Ale w obecnych czasach bym nie stosował tej metody. Można się bardzo pomylić stosując tą metodę. Wiele słów kluczowych jest bardzo mocno pozycjonowanych, które według tej reguły powinny być bardzo tanie. Jedyne co mogę ci doradzić to przeanalizowanie odnośników konkurencji oraz doświadczenie. Musisz wiedzieć jak wiele będziesz potrzebował na to swojego czasu żeby fraza znalazła się w pierwszej 10 wyników. Jak chodzi o czas, który jest niezbędny na wypozycjonowanie konkretnych fraz to należy przyjąć od 3 miesięcy do roku czasu. Wszystko jest zależne od trudności fraz. Mniej konkurencyjne będą szybciej w pierwszej dziesiątce wyników. Natomiast te bardzo konkurencyjne pięły się do góry bardzo wolno. Jeśli chodzi o wartościowe odnośniki to sprawa jest prosta. Warto je pozyskiwać z miejsc, gdzie pozostali ich nie tworzą automatycznie. Więc jak widzisz stronę gdzie mało odnośników wychodzi to należy tam umieścić swój odnośnik.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości