Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, posiadam nietypowy kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na sporą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla pozostałych fraz nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

Klimatyczny i bezpieczny wygląd firmy

Każdy zna maksymę: jak cię widzą w taki sposób cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze na etapie projektowania wizerunku naszej firmy. Następne istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu też wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Wiele osób na pewno zna te porzekadła, lecz nie korzysta z ich przesłania. Wygląd lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych oraz wystroju wnętrz nasi kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, a, więc trzeba zadbać o wystrój naszego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Też kluczową rzeczą jest zabezpieczenie naszej firmy. W tym miejscu powinno się wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery przemysłowe. System alarmowy w firmie będzie chronił posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat zabezpieczeń: system monitoringu , alarm oraz meble biurowe winny być wykonane przed zleceniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, unikniemy niemiłych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy gabinetowe, lady do recepcji oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Istotną sprawą jest dobór odpowiedniego wykonawcy oraz właściwych mebli biurowych. Meble pracownicze, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Efektywność pracowników jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym wydajność jest wyższa, tym są niższe koszty pracy, a co za tym idzie pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość istotnym aspektem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności firmy. Inne meble gabinetowe powinny zostać zamontowane w firmie informatycznej, która tworzy strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może być futurystyczna. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując aranżacja firmy powinna być zgodna z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz oraz meble gabinetowe winny uwypuklać charakter funkcjonowania firmy. podejście do wystroju wnętrza spowoduje, iż odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego wejścia poczują klimat firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, iż otrzymają usługę na wysokim poziomie.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś doradzić. Po pierwsze budujesz odnośniki do domeny, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą także skakać z innej przyczynny. Algorytm raz zlicza utracone linki, a raz nie. Jak chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na tworzeniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać sporą liczbę linków, co powoduje nieustanne przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości