Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:19

Witam was. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny internetowej w wyszukiwarce. Posiadam drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I mam ochotę zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu strony na frazy lokalne. Podaje link do mojej strony, aby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy znają się na sprawie. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

Nowoczesny i ergonomiczny wygląd biura

Każdy zna frazes: jak cię spostrzegają tak cię piszą, tak, więc powinno się mieć to na uwadze na etapie projektowania wyglądu naszej firmy. Inne ważne powiedzenie: reklama jest dźwignią sprzedaży idealnie pasuje do określenia charakteru naszego biura.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Dużo osób doskonale zna te porzekadła, natomiast nie korzysta z ich przesłania. Wystrój biura jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych a, także wystroju wnętrz nasi klienci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, a, więc warto zadbać o aranżację posiadanego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Także kluczową rzeczą jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu powinno się wybrać właściwy system alarmowy a, także kamery przemysłowe. System alarmowy w biurze będzie chronił nasze mienie podczas naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą naszych pracowników.


Zarówno schemat zabezpieczeń: system monitoringu i alarm a, także meble pracownicze powinny być przygotowane przed zleceniem robót wykończeniowych. Dzięki temu, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek a, także niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Mając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy gabinetowe, lady do recepcji a, także kamery monitoringu powiązane z systemem alarmowym trzeba przejść do robót wykończeniowych. Ważną kwestią jest znalezienie rzetelnego fachowca a, także odpowiednich mebli do biura. Meble biurowe, które są stosowane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Efektywność pracowników jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym jest ona lepsza, tym są mniejsze koszty pracy, a co się z tym wiąże większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka biura a, także koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble biurowe powinny być zastosowane w firmie informatycznej, która projektuje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może być futurystyczna. Natomiast w biurze obrachunkowym lub kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując projekt wizualny firmy winna być zgodna z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz a, także meble gabinetowe powinny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. Tego rodzaju podejście do wystroju wnętrza spowoduje, że odwiedzający nas klienci od samego progu poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:46

Dzień dobry. Po pierwsze posiadasz dobrze zrobioną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z promocją jej w wyszukiwarce nie powinno być żadnych problemów. Dlatego powinieneś śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jak chodzi o dobór haseł do pozycjonowania to są 2 szkoły. Jedni twierdzą, że lepiej promować frazy globalne. Prawdą jest, iż generują więcej wejść na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego krańca Polski. Tak, więc jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za nim również przemawia cena za usługę. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości