Polar minky sklep internetowy

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dla dzieci to dochodowy pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, iż każdy interes odpowiednio zaplanowany może przynieść zarobek jego właścicielom. Po pierwsze powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy winien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który oferuje zbliżony asortyment. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam budowanie biznesu jedynie o handel w Internecie. Sporo ludzi zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku winniśmy uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych dwóch latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa danina dla ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Następny wydatek przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Nawiązując do promocji strony w Internecie. Trzeba określić hasła do pozycjonowania. Przykładowo dla https://ortodoncjakabaty.pl/artykulacja-badanie-stawu-skroniowo-zuchwowego opłata za miesiąc to wydatek od 120 do 200 zł. Takich haseł powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego dochodzą pozostałe nakłady finansowe związane z promocją. Należą do nich także marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: sklep z tkaninami dziecięcymi nie będzie z dnia na dzień. A, więc w początkowej fazie powinno się pomyśleć o innym kanale sprzedaży oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości