Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Posiadam spory problem, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Precyzując chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Chciałbym dać ją w rogu łazienki. Kłopotem są spady dachu i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może rozwiązać mój problem? Szukałem w marketach i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Rezultat mizerny. Zamiast standardowej kabiny narożnej jestem w stanie nabyć półokrągłą. Lecz wtedy zmarnuje dużo miejsca w pomieszczeniu.

podobne tematy:

Nowoczesny i przestronny wygląd biura

Każdy zna maksymę: jak cię widzą tak cię piszą, tak, więc należy mieć to na uwadze podczas projektowania wizerunku naszej firmy. Kolejne ważne powiedzenie: promocja jest dźwignią handlu także wkomponowuje się do określenia charakteru naszej firmy.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Dużo osób doskonale zna te porzekadła, mimo to nie korzysta z ich przesłania. Wystrój firmy jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wystroju pomieszczeń biurowych potencjalni klienci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, a, więc warto zadbać o aranżację posiadanego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Także kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu powinno się wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery monitoringu. System alarmowy w biurze będzie zabezpieczał nasze mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: system monitoringu , alarm oraz meble do biura winny być przygotowane przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie przykrych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już projekt zagospodarowania lokalu biurowego w meble pracownicze, lady do recepcji oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Ważną rzeczą jest znalezienie rzetelnego fachowca oraz właściwych mebli pracowniczych. Meble pracownicze, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona wyższa, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość istotnym elementem jest kolorystyka biura oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny zostać zamontowane w firmie informatycznej, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym czy kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy winna być zgodna z jej profilem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe winny uwypuklać charakter funkcjonowania firmy. Takie podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, że odwiedzający nas klienci od samego wejścia poczują klimat firmy i będą mieli pewność, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:41

Dzień dobry, miałem zbliżony problem i byłem zmuszony kupić kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie miałem pojęcia wtedy, że są takie ekipy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które wykonują kabiny pod natryski prysznicowe na zlecony wymiar: Obrazek
Tak, więc zobacz sobie stronę internetową tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że wybrałem kabinę w kształcie półokręgu. Jest dość mała. Jak będę robił remont to na pewno kupię kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie dwie osoby.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:48

Cześć, ja właśnie kupiłem tego rodzaju kabinę jak na fotkach. Jestem w 100% zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w dostępnych w sklepach.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość