Która platforma towarowa będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Zapraszamy do frywolnych dyskusji na naszym forum.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która platforma towarowa będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i sporym ułatwienie było by zastosowanie jakieś platformy towarowej, która by transportowała produkty między piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży skórzanej. Więc powierzchnia windy nie musi być jakaś ogromna. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

Przyjazny i bezpieczny wygląd firmy

Każdy zna maksymę: jak cię spostrzegają w taki sposób cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze podczas planowania wizerunku naszego biura. Następne istotne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży również wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


Montownia, producent: dźwigi i windy towarowe Sporo ludzi na pewno zna te porzekadła, ale nie korzysta z ich przesłania. Wygląd firmy jest naszą wizytówką. To po meblach biurowych oraz wystroju pomieszczeń biurowych nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, dlatego trzeba zadbać o wykończenie naszego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Bardzo istotną rzeczą jest zabezpieczenie naszej firmy. W tym miejscu należy wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery monitoringu. System alarmowy w biurze będzie chronił posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno projekt zabezpieczeń: kamery i alarm oraz meble biurowe powinny być wykonane przed wykonaniem robót wykończeniowych. Stosując takie podejście, unikniemy niemiłych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Mając już schemat zagospodarowania biura w zabudowy pracownicze, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do robót wykończeniowych. Ważną sprawą jest wybranie odpowiedniego wykonawcy oraz odpowiednich mebli pracowniczych. Zabudowy meblowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą charakteryzować się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest bardzo ważnym elementem w każdym biurze. Czym wydajność jest lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble biurowe powinny być zastosowane w firmie z branży IT, która tworzy strony WWW, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze obrachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy powinna być tożsama z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz oraz meble gabinetowe powinny podkreślać charakter działalności. podejście do wystroju wnętrza spowoduje, że odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego progu poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Witaj. Jeżeli myślisz o jakimś specjalnym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi szukasz platformy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Dlatego możesz wybrać niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie potrzebny większy udźwig platformy towarowej to będzie w przyszłości problem. Może od razu zamontować windę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość